You are here

Radegastova škola čepování pivaChceš oslavit narozeniny, svátek, vítězství tvého týmu nebo si jen s kamarády užít večer trochu jinak? Vydejte se společně k nám do pivovaru Radegast. Připravili jsme pro vás nový zážitkový program Radegastova škola čepování piva. Čekají vás tři hodiny nabité zábavou a správně hořkým pivem Radegast.

Zážitkový program Radegastova škola čepování piva nabízí to nejlepší z prohlídky našeho pivovaru a dvouhodinové posezení v pivovarském klubu. To vám zpříjemní vynikající pivo Radegast a škola čepování pod vedením pivovarského odborníka. Dozvíte se, jak se pivo Radegast vaří, jak se o něj má správně pečovat, aby výborně chutnalo, a naučíte se ho sami správně načepovat.

Chcete vašim blízkým věnovat originální zážitek, na který budou rádi vzpomínat? Věnujte jim dárkový poukaz na Radegastovu školu čepování, který je k zakoupení v našem eshopu nebo v Dárkové prodejně v pivovaru.

Informace o programu

Pro koho je program určen:
Radegastovu školu čepování si naplno užiješ hlavně s kamarády. Program je také vhodný pro večírek s kolegy, teambuilding či neformální setkání s obchodními partnery. Program je určen pouze pro osoby starší 18 let.

Kapacita: Pro samostatnou rezervaci je minimální počet osob 10. Maximální počet je 30 osob.

Cena: 290 Kč/osoba

Cena zahrnuje: prohlídku pivovaru (1 h) a posezení v pivovarském klubu s konzumací piva Radegast Ryze hořká 12 nebo Birell a drobným občerstvení k pivu (2h).

Termín: Skupiny 10 a více osob si program můžou objednat každý den od pondělí do neděle i mimo otevírací dobu Návštěvnického centra.
Pro individuální zájemce, menší skupiny a držitele dárkových poukazů do 10 osob nabízíme aktuálně Radegastovu školu čepování v češtině v těchto termínech:

Červen: pátek 11.6. a sobota 18.6.2016
Červenec: pátek 8.7. a sobota 23.7. 2016
Srpen: pátek 12.8. a sobota 20.8.2016
Září: pátek 16.9.a sobota 24.9.2016

Rezervace programu: Program si rezervujte s dostatečným předstihem, minimálně 5 dnů předem, na uvedených kontaktech:

Pivovar Radegast
739 51 Nošovice
+420 558 602 566
exkurze@radegast.cz

Storno: Storno programu bez poplatku lze provést minimálně 2 pracovní dny předem.
Lze doobjednat: K programu si můžete doobjednat další nápoje z nabídky Plzeňského Prazdroje i rozšířené občerstvení.
Doprava: Vlastní, v případě zájmu vám doporučíme spolehlivého dopravce.
Jazyk programu: Zážitkový program Radegastova škola čepování nabízíme v současné době v českém nebo polském jazyce.