You are here

Akce v pivovaru

11.11.2016 - 31.03.2017

VÝSTAVA PIVOVARSKÁ ŘEMESLA

Přijeďte na výlet do pivovaru Radegast a zjistěte, kde a jak se vaří správně hořké moravské pivo Radegast. Od listopadu do března navíc Návštěvnické centrum pivovaru hostí unikátní výstavu, která vypráví příběh tradičních pivovarských řemesel. Dozvíte se více o sladovnících, hvozdařích, pivovarnících, chmelařích, sklepácích a spilečných, ledařích, bednářích nebo poté formanech a šenkýřích. Jednotlivá řemesla vás zároveň postupně provedou celým procesem výroby piva.

V rámci výstavy se navíc můžete těšit na Den s tradičními řemesly. Ten se uskuteční 25. března od 10 do 16 hodin. Představí se kováři a šindeláři z Rožnova pod Radhoštěm a ukáží vám své řemeslo. Připraveny budou speciální prohlídky pivovaru nabité soutěžemi, ochutnávka správně hořkého piva Radegast a také ukázka správného čepování piva.

Návštěvnické centrum pivovaru Radegast a výstavu Pivovarská řemesla je možné navštívit od úterý do soboty od 10 do 16 hodin. Prohlídky pivovaru pro veřejnost v češtině probíhají v sobotu od 14 hodin. Skupiny nad 10 osob si mohou prohlídku objednat předem v otevírací době Návštěvnického centra pivovaru Radegast.

Těšíme se na vás!

07.12.2016 - 21.12.2016

ADVENTNÍ PROHLÍDKY PIVOVARU RADEGAST

Užijte si adventní atmosféru pivovaru Radegast! Přijeďte na speciální prohlídky pivovaru, které si projdete ve svitu baterky. Užijete si také Radegastovu školu čepování, kterou vás provede zkušený pivovarský výčepní Jakub Šrubař, který vám ukáže, jak správně načepovat poctivé moravské pivo a řekne vám více o tom, jak by se o pivo mělo pečovat. Protože, jak víme, pivovar pivo vaří, zato hospodský ho dělá.

Prohlídky nabídnou také rozšířenou ochutnávku piva, kdy ochutnáte limitku Radegast Hořký živel a také Radegast Ryze hořkou 12. V Návštěvnickém centru pivovaru navštívíte výstavu Pivovarská řemesla. Dozvíte se více o sladovnících, hvozdařích, pivovarnících, chmelařích, sklepácích a spilečných, ledařích, bednářích nebo poté formanech a šenkýřích. Jednotlivá řemesla vás zároveň postupně provedou celým procesem výroby piva.

Prohlídky se budou konat každou prosincovou středu před Vánoci. 7. a 14. prosince od 18 hodin a 21. prosince od 16 a 18 hodin. Díky prodloužené ochutnávce piva a škole čepování budou trvat 2,5 hodiny a stát 199 Kč. V ceně je zahrnut také vánoční dárek – 4pack plechovek Radegast Originál.

Doporučujeme rezervaci předem na exkurze@radegast.cz nebo +420 558 602 566. Rezervaci je třeba uplatnit alespoň 15 minut před začátkem prohlídky, jinak propadají.

Těšíme se na vás!

23.07.2016

Fajne léto v pivovaru Radegast

23.7.2016 10-16 hodin

Vyrazte v sobotu 23. července na výlet do pivovaru Radegast. Čekají tu na vás prohlídky pivovaru zpestřené soutěžemi o pivní ceny a také školou čepování piva vedenou pivovarským odborníkem.

Fajne léto probíhá po celé léto v celé řadě technických památek moravskoslezského kraje. Pivovar Radegast připravil prohlídky, které půjdou v 10, 12, 14 a 16 hodin. Těšit se můžete na soutěže, které jsou připraveny na prohlídkové trase, kde poznáte suroviny, ze kterých se pivovar Radegast vaří, dozvíte se také vše o varním procesu správně hořkého českého piva. Soutěžit budete o originální pivní ceny, které nabízí Radegastův obchod v Návštěvnickém centru.

V pivovarské věži na vás čeká jak ochutnávka piva Radegast, tak i škola čepování piva, kterou povede pivovarský odborník Jakub Šrubař. Pod jeho vedením si sami vyzkoušíte, jak správně načepovat pivo „na hladinku“ a dozvíte se více o zásadách správné péče o pivo. Na zdraví!

Vzhledem k omezené kapacitě prohlídek doporučujeme předchozí rezervaci vaší prohlídky na e-mailu exkurze@radegast.cz nebo telefonním čísle +420 558 602 566. Těšíme se na vás.

Návštěvnické centrum pivovaru Radegast

Nošovice

+420 558 602 566

exkurze@radegast.cz.